loading...

مرکز مشاوره تلفنی وحضوری روانشناسی انتخاب کرج

زیرنظرآقای دکتر آفریدون و خانم دکترچهرازی

بازدید : 102
پنجشنبه 17 ارديبهشت 1399 زمان : 16:22

برخی رفتارهای زنانه و مردانه وجود دارد که بدون اینکه متوجه شوید، باعث می‌شوند همسرتان نسبت به تکرار رابطه جنسی سرد شود.

رفتارهای نادرست زنان هنگام رابطه جنسی


1. زن‌هایی که در روابط زناشویی مثل پلیس‌های ترافیک عمل می‌کنند.

یعنی زنهایی که حین عمل جنسی از همسرشان انجام کاری را می‌خواهند. برخی از خانم‌ها در حین روابط جنسی رفتارهایی از خود بروز می‌دهند که طی تحقیقات صورت گرفته مردان از این رفتارها بیزارند مثلاً می‌گویند، لباسم را آرام دربیار، حالا گردنبندمو دربیار، نه نه نه اینقدر تند، با دستت موهامو نوازش کن، و و و.... البته ابراز احساسات درمورد رابطه جنسی با مثل یک پلیس ترافیک دستوردادن بسیار متفاوت است.

2. زنهایی که در حین روابط زناشویی، بی تحرک هستند.

بسیاری از خانم‌ها در حین روابط جنسی فقط در تختخواب دراز می‌کشند ومسئولیت بقیه کارها با مرد است ، اگر چه این روش در قدیم به صورت یک عرف بوده اما امروزه شکایت بیشتر مردان از بی تحرکی زنان در تختخواب است و هیچ مردی این رفتار را نمی‌پذیرد زیرا مردان تمایل دارند که همسرانشان نسبت به آن‌ها واکنش نشان دهند.

3. زنهایی که به خودشان بی توجهند.

برخی از خانم‌ها بعد از ازدواج به ظاهرشان توجه چندانی ندارند زیرا می‌پندارند که بعد از ازدواج لازم نیست همسرشان را تحت تاثیر قرار دهند اما باید بدانید در تحقیقات انجام شده مردان از زن‌هایی که به خودشان نمی‌رسند(مثلاً اصلاح نکردن بدن، درست نکردن موها، پوشیدن لباسهای زیر پاره، بوی بد دهان، رسیدگی نکردن به ناخن‌ها ) راضی نبوده و بد گویی می‌کردند . پس اگر می‌خواهید همسر خود را راضی نگه دارید و او را تحت تاثیر قرار دهید برای خودتان وقت بگذارید و همیشه خودتان را مرتب و سرحال نگه دارید.
اشتباهات رفتار زنان در روابط زناشویی با همسر

4. زنهایی که از خودشان و بدنشان بدگویی می‌کنند.

برخی از زنان به صورت مداوم از جسمشان اعلام نارضایتی می‌کنند و به عبارتی غر می‌زنند ، باید بدانید که مردان از اینگونه زنان که به طور مداوم در حال غر زدن هستند بیزارند پس باید یاد بگیرید که جسمتان را دوست داشته باشید و این گونه شوهرتان را تحریک کنید.

5. زنهایی که فقط وضعیت مادی مرد را در نظر می‌گیرند.

خیلی از زنها فقط به خاطر پول مرد با او همخوابه می‌شوند ، باید بدانید که مردها از این رفتار متنفر هستند و مطمئناً حق با آن‌هاست زیرا این رفتار خیلی ناعادلانه است.
اشتباهات زنانه در رابطه جنسی و مشکلات روابط زناشویی

6. زنهایی که درمورد دوست پسرهای قبلیشان صحبت می‌کنند.

بسیاری از خانم‌ها در مورد روابط قبلی خود صحبت می‌کنند که این مسئله برای مردها بسیار ناراحت کننده است .خودتان را جای همسرتان بگذارید مطمئنا دوست ندارید از روابط قبلی اش با دوست دخترهایش تعریف کند پس خواهشاً تاریخچه روابط خودتان را با مردهای دیگر برای خودتان نگه دارید.

7. زنهایی که لباس زیر زیبا نمی‌پوشند.

لباس زیر نقش بسیار مهمی‌در تحریک مردها دارد. بهتر است با همسرتان درباره چه نوع لباس زیری صحبت کنید و بدانید که او چه می‌پسندد زیرا مردها سلیقه متفاوتی با یکدیگر دارند.

8. زنهایی که در بستر زیاد صحبت می‌کنند.

بسیاری از خانم‌ها در حین روابط جنسی به بازگو کردن مسائل روزمره می‌پردازند (به طور مثال پرداخت قبض‌ها) این رفتار نادرست باعث نارضایتی مردان در روابط جنسی و متوقف کردن تحریک جنسی آن‌ها می‌شود.

9. زنهایی که تظاهر می‌کنند.

بعضی اوقات زنها آنقدر مشغله ذهنی دارند که نمی‌توانند روی یک موضوع تمرکز کنند و حوصله رابطه جنسی ندارند ، تحقیقات اخیر ثابت کرده اکثر مردها توانایی درک این مشکل را دارند پس دفعه بعدی که حوصله رابطه جنسی نداشتید، لازم نیست نقش بازی کنیم و است که به او حقیقت را بگویید .

10. زنهایی که هیچوقت رابطه جنسی را شروع نمی‌کنند.

شروع نکردن رابطه جنسی از طرف زن یک رفتار کاملا قدیمی‌و اشتباه است اگر چه این رفتار در آن زمان بسیار پسندیده بوده اما در دنیای امروز رفتاری غلط محسوب می‌شود.مردها دوست دارند که گاهی خانم‌ها شروع کننده روابط جنسی باشند ، پیش قدم شدن زنان برای روابط جنسی به معنای کوچک شدن آن‌ها نیست بلکه زنان با این کارشان می‌توانند همسرشان را بیشتر تحریک کنند.

توصیه آخر:
خصوصیات اخلاقی مردها با یکدیگر متفاوت است و این شما هستید که باید روحیات همسرتان را بشناسید و بدانید که کدامیک از این خصوصیاتتان شعله تحریک جنسی مردان را خاموش می‌کند.پس در این زمینه بهتر است با خود او صحبت کنید و از جواب او ناراحت نشوید و سعی کنید به اصلاح خودتان بپردازید و برای بهبود رابطه تان بکوشید.

خصوصیاتی که شعله تمایلات جنسی خانم‌ها را خاموش می‌کند

1.اگر می‌خواهید ازیک رابطه جنسی عالی لذت ببرید، نباید رابطه جنسی را به یک کار روزمره تبدیل کنید و فقط آن را هر هفته، شب جمعه‌ها ساعت 10 انجام دهید زیرا این کار می‌تواند خیلی خسته کننده باشد.
2. اگر می‌خواهید یک رابطه جنسی لذت بخش داشته باشید نباید فقط هنگام ایجاد رابطه جنسی به ابراز احساسات بپردازید زیرا این کار باعث می‌شود که همسرتان گمان که شما او را فقط به خاطر رابطه جنسی می‌خواهید نه چیز دیگر.
3. اگر همیشه به یک طریق رابطه جنسی داشته باشید و همان کارها و پیشنوازی‌های همیشگی را داشته باشید، برای همسرتان خسته کننده خواهید شد.
4.رابطه جنسی نباید به شکل یک اجبار و وظیفه درآید و نباید به ت همسرتان بگویید که چون در یک رابطه متعهدانه هستید با شما رابطه جنسی داشته باشد.با تنوع دادن به رفتارهای جنسی و اضافه کردن هیجان به زندگی جنسیتان، آتش آن را همیشه شعله ور نگه دارید.
5. اگر همسرتان خسته است یا حال و حوصله ندارد، به هیچ وجه نباید او را مجبور به اینکار کنید و اگر بخواهیداو را مجبور به رابطه مطمئن باشید که دیگر هیچ تمایلی به رابطه جنسی با شما پیدا نخواهد کرد.
6. یکی از مهمترین رفتارهایی است که همسرتان را از رابطه جنسی با شما بیزار می‌کند ، این است که بدون هیچ مقدمه سازی و پیش نوازی یک راست به سراغ بخشی از رابطه جنسی بروید که بیشتربه آن علاقه دارید.

رفتارهای نادرست مردان هنگام رابطه جنسی


بهداشت ضعیف

یکی از مهمترین دلایل متوقف شدن تحریک زنان بوی بد بدن و بوی بد دهان است پس قبل از انجام روابط زناشویی با همسرتان حتماً دوش بگیرید زیرا زنان از مردهایی که بو بدهند بیزار هستند .علاوه بر این، کارهایی مثل اصلاح صورت، زدن عطر، تمیز کردن گوش‌ها، و مسواک زدن دندانها درتحریک خانم‌ها موثر است.

سست نباشید

زنان به مردانی کشش نشان می‌دهند که ذر روابط جنسی مثل یک مرد واقعی رفتار کنند و رفتار مشمئز کننده اواخواهری نداشته باشند .از جمله این رفتارها این است که از او بپرسید، آیا لذت می‌برد یا نه یا اینکه از انجام کارهای جدید واهمه داشته باشید.
چند اشتباه مردانه در زندگی زناشویی

خشونت بیش از حد

یکی از خصوصیات بدی که می‌تواند روابط جنسی را تحت تاثیر قرار دهد خشونت بیش از حد در روابط زن و مرد است . زن‌ها در روابط جنسی از مردی خوششان می‌آید که ملایم و در عین جال محکم رفتار کند ؛ رفتار خشونت آمیز در روابط جنسی می‌تواند تحریک جنسی در زنان را سرکوب کند و باعث شود که زنان از روابط جنسی هیچ کونه لذتی نبرند.

رفتارهای عجله ای

یکی از عواملی که کشش طرف مقابل را به رابطه جنسی کاهش می‌دهد بدون مقدمه رفتن سر رابطه جنسی است. زنها برای تحریک جنسی نیاز به عشق و پیش نوازی و مقدمه به همان اندازه عمل اصلی اهمیت دارد.پس اگر شما جزو آن دسته از مردانی هستید که بدون پیش نوازی به سراغ رابطه جنسی می‌روید باید بدانید این کار شما همسرتان را ناراحت می‌کند پس اگر او نیز رفتاری اشتباه داشت دیگر گلایه نکنید.

جهت رزرو مشاوره تلفنی و حضوری با این شماره تماس بگیرید 09374071940

آموزش شیطنت و دلبری که هر مردی را عاشق می کند
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 3

آمار سایت
 • کل مطالب : 35
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 29
 • بازدید کننده امروز : 30
 • باردید دیروز : 47
 • بازدید کننده دیروز : 48
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 483
 • بازدید ماه : 338
 • بازدید سال : 13116
 • بازدید کلی : 20636
 • کدهای اختصاصی